_
سوالات متداول
_

آیا شما هم سوالی دارید؟ از ما بپرسید !؟

سوالات متداول

پاسخ به سوالات متداول

چگونه یک امر خیرخواهانه به محبان الرضا(ع) معرفی کنم؟

امور خیرخواهانه خیریه توسط خود موسسه تعریف و اجرا می‌شوند، لذا شما می‌توانید امور خیرخواهانه مورد نظر خود را از طریق طرح وصال نیکان پل های ارتباطی موجود با همکاران ما درمیان گذاشته تا پس از انجام فرایندهای بررسی و تحقیقات، بصورت عملی به اجرا درآیند.

چگونه می‌توانم به صورت نیروی داوطلب در انجام فعالیت‌های خیریه همکاری کنم؟

در صورتی که مایل هستید به عنوان مسئولیت اجتماعی فردی‌ خویش بخشی از زمان و انرژی‌تان را به همکاری با خیریه اختصاص دهید، می‌توانید به ما اطلاع دهید که می‌خواهید به عنوان نیروی داوطلب به محبان الرضا(ع) بپیوندید. ما با توجه به توانمندی و شرایط شما، طوری برنامه‌ریزی می‌کنیم که بتوانیم بیشترین بهره را از حضور شما ببریم. ما از حضور نیروهای داوطلب برای انجام فعالیت‌هایی نظیر فرهنگ‌سازی، معرفی خیریه به دیگران، همکاری در انجام یا گسترش فعالیت‌های برنامه ریزی شده و... استفاده خواهیم نمود.

آیا امکان کمک غیر نقدی به خیریه وجود دارد؟

در صورتی که حمایت غیرنقدی ویژه‌ای مانند اهداء کالا را مد نظر داشته باشید، کافی است به ما اطلاع دهید تا شما را با واحد مستمری و سبد های حمایتی مرتبط نمائیم تا حمایت غیرنقدی شما را دریافت نمایند.

آیا امکان کمک توسط کاربران خارج از کشور وجود دارد؟

کاربران خارج از کشوری که کارت‌های عضو شبکه شتاب در اختیار داشته باشند می‌توانند مستقیما به کار خیرخواهانه مورد نظر خود کمک کنند. در غیر این صورت لازم است از دوستان خود در داخل کشور برای پرداخت وجه کمک بخواهند. لازم به ذکر است که زیرساخت مالی خیریه هم‌ اکنون روش‌های پرداخت از طریق کارت‌های ویزا را پشتیبانی نمی‌کند و  اقدامات قانونی لازم برای گشایش حساب‌های مربوطه انجام نشده است؛ اگر به عنوان نیروی داوطلب می‌توانید در این خصوص ما را یاری نمایید، از همکاری شما استقبال می‌کنیم.

بودجه محبان الرضا(ع) چگونه تأمین می‌گردد؟

مؤسسه خیریه محبان الرضا(ع) موسسه ای غیر دولتی، غیر سیاسی و غیرانتقاعی است و بودجه آن تنها با اتکا به جلب مشارکت‌های مردمی ، مجتمع پذیرایی و انواع کمک‌های بشر دوستانه اعم از نقدی، کالا، خدمات و دانش فنی تأمین می‌شود

سایر سوالات

سوالات عمومی

چرا طرح های مختلفی برای کمک به محبان الرضا(ع) تعریف شده و فرق این روش‌ها در چیست؟

علت وجود طرح های مختلف این است که گروه‌های مختلف مردم با هر بودجه و درآمد و هرگونه توانمندی و مهارتی بتوانند به موسسه کمک نمایند و در نهایت تمامی عواید بخش‌های مؤسه خیریه محبان الرضا (ع) صرف خانواده های نیازمند میگردد.

خیرین چگونه می‌توانند در خصوص مبالغ واریزی و ماه هایی که واریزی خود را پرداخت کرده اند اطلاعات کسب نمایند؟

خیرین گرانقدر می‌توانند با شماره ۰۹۱۵۵۲۵۰۲۵۰ تماس گرفته و در خصوص مبالغ واریزی و ماه‌های کمک خود، اطلاعات لازم را کسب نمایید

از ما بپرسید ...

سوالی دارید؟

مؤسسه خیریه محبان الرضا (ع)

خانواده رشدیافته،متعالی و باکرامت