چهارمین مرحله از هفتمین جشنواره علمی فرهنگی رویش به منظور تجلیل از دانش آموزان برتر و موفق در حوزه های علمی، فرهنگی و ورزشی با هدف افزایش انگیزه درونی، توسعه و تعمیق روحیه پژوهش و نوآوری و همچنین حمایت و هدایت علمی و مادی از دانش آموزان با استعداد با حضور 67  نفر از دانش آموزان دوره دوم مقطع متوسطه به همراه سرپرست در محل مؤسسه برگزار گردید.

در این جشنواره از دانش آموزان بر اساس امتیاز مدارک و مقام های کسب شده در حوزه های علمی و ورزشی با اهدای لوح تقدیر به همراه وجه نقد توسط مدیریت محترم علمی فرهنگی جناب آقای طهماسبی تقدیر بعمل آمد.

از جمله برنامه های اجرا شده در این جشنواره می توان به اجرای نمایش طنز استندآپ و تقلید صدا با انتقال نکات اخلاقی و دینی در ارتباط با برنامه ریزی و تلاش در درس خواندن، احترام به والدین و صبر و شکیبایی در امور دنیا، اجرای سرود و همچنین سخنرانی مدیرعامل محترم مؤسسه جناب آقای ممتاز در ارتباط با عزت نفس و اعتماد به نفس، همت و اراده و استقامت، نظم و انضباط، مدیریت زمان و برنامه ریزی اشاره نمود.

شایان ذکر است به منظور تشویق دانش آموزان منظم که در ساعت مقرر در مؤسسه حضور داشتند و همچنین آموزش و تاکید بر اهمیت داشتن نظم و انضباط به دانش آموزان، قرعه کشی وقت شناسی انجام شد و به 6  نفر از برندگان جوایزی اهدا گردید.

1 دیدگاه

  • باسلام و احترام
    ضمن تبریک اعیاد شعبان و خداقوت خدمت تمام کارکنان و خیرین خدوم موسسه محبان الرضا ع . امید که درسایه الطاف الهی و عنایات حضرت ابوالحسن الرضا ع بتوانید درامور مربوط به ایتام موفق و اثرگذار باشید.
    اجرکم عندالله

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *